Vítáme Vás na stránkách firmy REKO-INTER

Firma REKO-INTER je na českém trhu přední společnost, nabízející své služby v oblasti stavební, řemeslné a zejména rekonstrukční interiérové tvorby.

Zabýváme se zejména rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, ale i půdních prostor, speciálních interiérů a kanceláří, prodejem a montážemi kuchyňských linek a pokládkami plovoucích podlah.

Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům na pohodlí a účelnost dodaných celků i Vašemu estetickému cítění. Předností naší firmy je minimum starostí ze strany zákazníka a komplexnost našich dodávek.

více informací

Rekonstrukce bytových jader

Stále se objevují nové materiály a technologie, staré věci pomalu dosluhují a je potřeba je nahradit modernějšími. Tak i zastaralost bytových jader vás nutí k jejich rekonstrukci. Ve prospěch rozhodnutí mluví končící fyzická životnost příček, podhledů a podlah původních jader. Pro mnohé jsou nevyhovující také stísněné prostory. Většina z nás má sice konkrétní představu o dispozičním uspořádání, ale ta se nemusí slučovat s budoucím reálným stavem a možnostmi vytvořeného prostoru. Co se jednomu může zdát naprosto nesmyslné, může jinému vyhovovat. Doporučujeme poradit se s odborníkem. Specializujeme se hlavně na rekonstrukce bytových jader v panelových domech. Zrenovujte svůj starý byt nebo dům a proměňte ho na moderní a pohodlnější.

Rekonstrukce koupelny

Pokud přemýšlíte o likvidaci starého již nevyhovujícího umakartového jádra, tak právě teď je ta nejvhodnější chvíle se ho zbavit a pustit se do rekonstrukce koupelny. Splňte si svůj sen o báječné moderní a vysoce funkční koupelně. Důležitým počátečním krokem je důkladná příprava a proto nejdříve vše pečlivě změřte a naplánujte si, jak má vypadat výsledek. Kromě kvality použitého materiálu ovlivňuje cenu i designová náročnost díla. Ať již je koupelna malá nebo velká stále je potřeba při její rekonstrukci provést prakticky stejné úkony a nainstalovat potřebné zařizovací vybavení. Naše firma se ráda ujme kompletní realizace rekonstrukce Vaší koupelny i celého bytu.

Rekonstrukce panelového bytu

Zařiďte si svůj byt pomocí celkové rekonstrukce podle vašich představ, vždyť ve svém bytě trávíte značnou část svého života a vždy se rádi vracíte do pěkného, vysoce funkčního a moderně zařízeného bytu. Pomocí rekonstrukce panelového bytu lze všechna místa vašeho bytu lépe využít. Naše firma Vám zajistí, abyste se po rekonstrukci, nejen panelového bytu, ve svém bytě cítili ještě lépe než předtím. Ušetřete nemalou částku z Vašeho rozpočtu a využijte našich akčních nabídek, slevových akcí na sortiment i služby. Výše investic na rekonstrukci panelového bytu se odvíjí od kvality zařizovacího vybavení a jeho typu.

Bytová jádra

Stará umakartová bytová jádra již nevyhovují základním standardům dnešního bydlení a dalo by se říci, že ani současným hygienickým předpisům. Mohou být zdrojem plísní, které způsobují vážné zdravotní problémy a alergie. Jediným smysluplným a trvalým řešením je kompletní rekonstrukce bytového jádra. Bytová jádra lze zrekonstruovat jak pomocí bourání tak i bez něho. Záleží na každém klientovi jakou variantu zvolí. Tato investice rozhodně nejsou vyhozené peníze, nová bytová jádra, kromě funkčních požitků i zvýší cenu Vaší nemovitosti. Když ujiž bytové jádro nevyhovuje, je potřeba do něj investovat.

Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám Na úvodní stránku Akční nabídka Naše kontakty